• Warszawa, 13.09.2018r.
        TERMINARZ MISTRZOSTW DZIELNICY OCHOTA W RAMACH LII WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

        NA ROK SZKOLNY 2018/2019

        KATEGORIA DZIECI

         

         

        DYSCYPLINA

        DATA

        ZAWODÓW

        DZIELNICOWYCH

         

        ORGANIZATOR

         

        SZKOŁY

        STARTUJĄCE

         

        DATA

        WOM

        Biegi przełajowe

         - indywidualne DZ i CHŁ

        24.09.2018r.

        SKRA

        Maciej Karczewski

        10, 23, 51, 61, 81, 97, 152, 175, 264, 280

        04.10.2018r.

        Biegi przełajowe

        – sztafety    DZ i CHŁ

        27.09.2018r.

        SKRA

        Maciej Karczewski

         10, 23, 51, 61, 81, 152, 175, 280

        09.10.2018r.

        Mini piłka ręczna

        Dziewcząt

        1-18.10.2018r.

        SP 280

        R. Bliszczyk

         152I, 175, 280

        22.10-07.11.18r.

        Mini piłka ręczna

        Chłopców

        1-18.10.2018r.

        SP 280

        R. Bliszczyk

        10, 23, 152, 175, 280

        22.10-07.11.18r

        Unihokej

        Dziewcząt

        29.10. -09.11.2018r.

        SP 175

        K. Jerzykiewicz

         61, 81, 152, 175I, 175II, 175III

        12-16.11.2018r.

        Unihokej  

        Chłopców

        29.10. -09.11.2018r.

        SP 175

        M. Sielski

         61, 81, 152, 175I, 175II, 175III

        19-23.11.2018r.

        Tenis stołowy

        Dziewcząt

        19-30.11.2018r.

        SP 23

        S. Broński

        10, 23, 51, 81, 152, 264

        06-07.12.2018r.

        Tenis stołowy  

        Chłopców

        19-30.11.2018r.

        SP 23

        S. Broński

         10, 23, 51, 81, 97, 152, 175, 264

        13-14.12.2018r.

        Mini koszykówka

        Dziewcząt

        03-14.12.2018r.

        SP 152

        Ł. Kopczyński

         23, 152I

        14-24.01.19r.

        Mini koszykówka

        Chłopców

        03-14.12.2018r.

        SP 152

        Ł. Kopczyński

        23, 97, 152I, 264

        14-24.01.19r.

        Mini pił. Siatkowa

        Dziewcząt

        21-24.01 i

        13-21.02.2019r.

        SP 61

        D. Stachewicz

        61, 152, 175, 264,

        175II

        25.02-08.03.2019r.

        Mini pił. siatkowa

        Chłopców

        21-24.01 i

        13-21.02.2019r.

        SP 61

        D. Stachewicz

        23, 61, 152, 175, 264, 280

        25.02-08.03.2019r.

        Błękitna sztafeta

        Dziewcząt

        Styczeń/luty.2019r.

         

        SP 61

        P. Pązik

        61, 175

        21-22.03.2019r.

        Złoty krążek 

        Chłopców

        Styczeń/luty.2019r.

         

        SP 61

        P. Pązik

        61, 175

        21-22.03.2019r.

        Dwa ognie kl. 4-tych

        Dziewcząt

        11-14.03.2019r.

         

        SP 280,

        R. Bliszczyk

        10, 51, 61, 97, 152, 175,  264, 280

        ---------------

        Dwa ognie kl. 4-tych

        Chłopców

        04-07.03.2019r.

         

        SP 280,

        R. Bliszczyk

        10, 51, 61, 97, 152, 175,  264, 280

        ---------------

        Badminton

        dziewcząt

        18-28.03.2019r.

         

        CLX LO

        T. Szczęsny

        51, 61, 81, 152, 175, 264

        08.04.2019r.

        Badminton

        chłopców

        18-28.03.2019r.

         

        CLX LO

        T. Szczęsny

        10, 51, 61, 81, 152, 175, 264

        09.04.2019r.

        Pływanie 

        Dziewcząt

        25-28.03.2019r.

         

        OSiR

         

        10, 61, 152, 175, 264

        04.04.2019r.

        Pływanie  

        Chłopców

        25-28.03.2019r.

         

        OSiR

         

        10, 61, 152, 175, 264

        27.04.2019r.

        Szachy

        kwiecień.2019r.

        (08-12.04?)

        ????????

        10, 152, 175, 264

        19.04.2019r.

        Gimnastyka  

        DZ. i CHŁ

        kwiecień.2019r.

        (01-05.04?)

        SP 264

        J. Tokarzewska

         264

        25-26.04.2019r.

        Piłka nożna   

        Chłopców

        01-26.04.2019r.

        SP 264

        M Cwyl

        10, 23, 51, 61, 81, 97, 152, 175, 264,  280

        06-17.05.2019r.

        Piłka nożna

        Dziewcząt

        01-26.04.2019r.

        SP 264

        M. Cwyl

         10, 23, 81, 152, 264

        06-17.05.2019r.

        4-bój LA  

        Dziewcząt

        13-23.05.2019r.

        ?

        23, 51, 61, 81, 97, 152, 175, 264,  280

        28.05.2019r.

        4-bój LA  

        Chłopców

        13-23.05.2019r.

        ?

        23, 51, 61, 81, 97, 152, 175, 264,  280

        29.05.2019r.