• TERMINARZ ZAWODÓW

        LII  WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

         

         

        L.p.

        Dyscypliny sportowe

         

         

         

         

        Terminy

        Finały

         

        Eliminacje  Ćwierćfinały

        Półfinały

        Organizatorzy w roku szkolnym 2018/2019

        Kategoria – dzieci – rocznik 2006 i młodsi

        1

        Biegi przełajowe - indywidualne

         

         

        04.10.2018

         

        2

        Biegi przełajowe - sztafety

         

         

        09.10.2018

         

        3

        Mini piłka ręczna dziewcząt

        22-25.10.2018

        26.10-31.10.2018

        05-07.11.2018

         

        4

        Mini piłka ręczna chłopców

        22-25.10.2018

        26.10-31.10.2018

        05-07.11.2018

         

        5

        Unihokej dziewcząt

         

         

        12-16.11.2018

         

        6

        Unihokej chłopców

         

         

        19-23.11.2018

         

        7

        Tenis stołowy dziewcząt

         

         

        06-07.12.2018

         

        8

        Tenis stołowy chłopców

         

         

        13-14.12.2018

         

        9

        Mini koszykówka dziewcząt

        14-17.01.2019

        18-22.01.2019

        23-24.01.2019

         

        10

        Mini koszykówka chłopców

        14-17.01.2019

        18-22.01.2019

        23-24.01.2019

         

        11

        Mini piłka siatkowa dziewcząt

        25-28.02.2019

        01-06.03.2019

        07-08.03.2019

         

        12

        Mini piłka siatkowa chłopców

        25-28.02.2019

        01-06.03.2019

        07-08.03.2019

         

        13

        Sporty zimowe

         

         

        21-22.03.2019

         

        14

        Gimnastyka

         

         

        25-26.04.2019

         

        15

        Pływanie dziewcząt i chłopców

         

         

        04-05.04.2019

         

        16

        Mini piłka nożna dziewcząt

        06-09.05.2019

        10-15.05.2019

        16-17.05.2019

         

        17

        Mini piłka nożna chłopców

        06-09.05.2019

        10-15.05.2019

        16-17.05.2019

         

        18

        4-bój  Lekkoatletyczny

         

         

        28-29.05.2019

         

        19

        Badminton dziewcząt

         

         

        08.04.2019

         

        20

        Badminton chłopców

         

         

        09.04.2019

         

        21

        Szachy

         

         

        09.05.2019

         

         

         

        Kategoria – młodzież rocznik 2003-2005

        1

        Biegi przełajowe - indywidualne

         

         

        04.10.2018

         

        2

        Biegi przełajowe - sztafety

         

         

        09.10.2018

         

        3

        Piłka nożna dziewcząt

        11-16.10.2018

        17-22.10.2018

        23-24.10.2018

         

        4

        Piłka nożna chłopców

        11-16.10.2018

        17-22.10.2018

        23-24.10.2018

         

        5

        Piłka ręczna dziewcząt

        05-08.11.2018

        09-14.11.2018

        15-16.11.2018

         

        6

        Piłka ręczna chłopców

        05-08.11.2018

        09-14.11.2018

        15-16.11.2018

         

        7

        Unihokej dziewcząt

         

         

        26-30.11.2018

         

        8

        Unihokej chłopców

         

         

        03-07.12.2018

         

        9

        Tenis stołowy dziewcząt

         

         

        11-12.12.2018

         

        10

        Tenis stołowy chłopców

         

         

        18-19.12.2018

         

        11

        Koszykówka dziewcząt

        25-28.02.2019

        01-06.03.2019

        07-08.03.2019

         

        12

        Koszykówka chłopców

        25-28.02.2019

        01-06.03.2019

        07-08.03.2019

         

        13

        Piłka siatkowa dziewcząt

        11-14.03.2019

        15-20.03.2019

        21-22.03.2019

         

        14

        Piłka siatkowa chłopców

        11-14.03.2019

        15-20.03.2019

        21-22.03.2019

         

        15

        Pływanie dziewcząt i chłopców

         

         

        05.04.2019

         

        16

        Lekkoatletyka

         

         

        22-23.05.2019

         

        17

        Ringo

         

         

        28.05.2019

         

        18

        Badminton dziewcząt

         

         

        01.04.2019

         

        19

        Badminton chłopców

         

         

        02.04.2019