• Rekrutacja 2022/2023

Witamy i szkołę online dla Was otwieramy !

Szanowni Państwo,

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 152 im. Marii Dąbrowskiej w Warszawie, serdecznie zaprasza Rodziców razem z dziećmi do odwiedzenia strony internetowej szkoły www.dabrowska.edupage.org, gdzie zostaną zamieszczone filmy ze szkolnego życia naszych uczniów oraz informacje dla przyszłych pierwszoklasistów.

W roku szkolnym 2022/2023 planujemy utworzenie 3 oddziałów klas pierwszych (w tym klasy usportowionej) oraz oddziału przygotowawczego dla uczniów klas 1-3 powracających z zagranicy.

Rodziców zainteresowanych zapisaniem swoich pociech do klasy usportowionej zapraszamy na testy sprawności, które odbędą się w dniach 07 marca godz. 17.30, 08 marca godz. 17.30 po uprzednim zapisaniu się:

tel. 228226608, mail: sp152@dabrowska.waw.pl

Bardzo prosimy o przygotowanie odpowiedniego obuwia i stroju sportowego.

Od klasy czwartej nasza szkoła prowadzi oddziały sportowe w dwóch profilach: piłka ręczna dziewcząt i koszykówka chłopców.

Zapisy w systemie rekrutacji rozpoczynają się 01 marca 2022 roku i kończą się 17 marca 2022 roku.

Dokumentację w wersji papierowej należy złożyć w szkole pierwszego wyboru do godz. 16.00 18 marca 2022 roku.

Adres do logowania: https://warszawa-podstawowe.pzo.edu.pl

Pragnęlibyśmy powitać Państwa dzieci w progach naszej szkoły, razem stworzymy niezapomniany czas nauki.

Tradycją naszej szkoły jest spotkanie pierwszoklasistów z nowymi wychowawcami w dniu 31 sierpnia 2022 r. o godz. 17.30.

Dzień wcześniej - 30 sierpnia 2022r. (godz. 17.30) zapraszamy rodziców/opiekunów na spotkanie informacyjne z wychowawcami świetlicy.