• Współpraca z EFS

Wpółpraca z Europejskim Funduszem Społecznym    EFS.pdf

Dzięki funduszom europejskim szkoła wzbogaciła się o dwie nowoczesne pracownie komputerowe oraz Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej w bibliotece.

Pierwsze wyposażone zostały sala nr 37. Jej uroczyste otwarcie z udziałem przedstawicieli środowiska lokalnego, rodziców, nauczycieli i uczniów, odbyło się 22 grudnia 2005 roku po przedstwieniu jasełkowym.

1 września 2006 roku otworzylismy Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej. Wszyscy uczestnicy ceremonii rozpoczynającej rok szkolny udali sie podziwiać nasze centrum.

Dwa lata później - 1 września 2008 roku otworzylismy nowoczesną pracownię komputerową w sali nr 21, która zastąpiła starą pracownie z 1998 roku.

Pracownie współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego