Maj 2017

Do 25 maja czekamy na prace plastyczne uczniów klas 1 . Konkurs w ramach akcji „Czytam sobie w bibliotece” polega na wykonaniu pracy plastycznej do wybranej książki z serii „Czytam sobie”.

11 maja 2017r

Uczniowie klas 4s,5a,6a,6s wezmą udział w spotkaniu autorskim pisarki Izabeli Skorupki. Po spotkaniu można będzie zakupić książki autorki.

19 maja 2017r

Nasza szkoła otrzymała dotację celową w kwocie 15 tys. złotych na zakup nowości wydawniczych w ramach programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” – Priorytet 3.

Program ma na celu wspieranie organów prowadzących szkoły  w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych.

W ramach programu ruszamy z pierwszą akcją :