Wrzesień 2011

Wrzesień 2011 -   Wraz z powrotem do szkoły powróciliśmy do realizowanego projektu „Young Reporters”.

Wrzesień upłynął na wykonaniu zadania „Summer holidays”. Można je było zrealizować na wiele sposobów: pisząc pocztówkę z wakacji, opisując swoje najbardziej udane wakacje lub przygotowując album zawierający zdjęcia z odbytych podróży.

Powyższe zadanie wykonali chętni uczniowie z gimnazjum i klas szóstych szkoły podstawowej. Wszystkie prace zostały podzielone i przekazane szkołom partnerskim. My również otrzymaliśmy prace przekazane nam przez współpracujące z nami szkoły.

Innym ważnym wydarzeniem było rozpoczęcie pracy w naszej szkole przez panią Larę Delgado Alonso, asystentkę z Hiszpanii. Pani Lara będzie uczestniczyła w lekcjach języka hiszpańskiego we wszystkich klasach gimnazjalnych raz w tygodniu, zaprasza wszystkich zainteresowanych na zajęcia dodatkowe we wtorki oraz prowadzi lekcje języka hiszpańskiego dla chętnych nauczycieli.

Jeśli jesteś zainteresowany, sprawdź kiedy możesz przyjść i pogłębić znajomość języka hiszpańskiego.

TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ SZKOLNYCH

ASYSTENTKI – PANI LARY DELGADO ALONSO