Luty 2012

W lutym 2012 r.  uczniowie naszego gimnazjum przeprowadzili wywiad z burmistrzem dzielnicy Ochota, panem Maurycym Wojciechem Komorowskim. Chłopcy: Maciek z klasy III B, Wojtek z II A i Mikołaj z II B przygotowali się do wywiadu pod kierunkiem pani Bożeny Stadnickiej, która towarzyszyła uczniom w ratuszu. Fotoreporterem była Julia z klasy III A. Uczniowie zadawali pytania dotyczące opieki zdrowotnej, finansowania szkół i przedszkoli, utrzymywania dróg, mieszkań komunalnych, boisk sportowych, pomocy dzieciom z najuboższych rodzin, poprawy życia mieszkańców dzielnicy.

Wywiad w języku angielskim opublikowano na blogu naszego projektu: http://comeniusyoungreporters.blogspot.com