• Rozpoczęcie roku szkolnego

• TERMINARZ DZIAŁAŃ ZWIĄZANYCH Z ROZPOCZĘCIEM ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

30 sierpnia 2019 r. (piątek) – godz. 17.30 spotkanie uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej z wychowawcami;

02 września 2019 r. (poniedziałek) - Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020:

Godz. 9.00  - klasy 4-8 szkoły podstawowej

Godz. 11.00 – klasy 1-3 szkoły podstawowej oraz ślubowanie klas pierwszych

Przypominamy, że na rozpoczęciu Roku Szkolnego obowiązują STROJE GALOWE.

STRÓJ GALOWY
          Drodzy Rodzice, naszym pragnieniem jest nauczenie naszych uczniów szacunku do ważnych wydarzeń państwowych i uroczystości szkolnych. Chcielibyśmy, aby nasz galowy strój był stosowny do uroczystości. Kupując dzieciom stroje galowe, prosimy, aby spełniały one kryteria stroju galowego. Jeśli obecnie ubrania dzieci odbiegają nieco od poniższych wymogów, prosimy w przyszłości zakupić takie, jak opisujemy poniżej:

DZIEWCZYNKA:
          -biała bluzka
          -granatowa/czarna spódniczka (długość spódniczki powinna byc stosowna, czyli nie krótsza niż ok 10 cm nad kolanem)
          -rajstopy/podkolanówki

CHŁOPIEC:
          -biała koszula
          -długie granatowe/czarne spodnie (nie jeansy)