• Laureatka konkursu matematycznego Ergo

•  Otylia Mirecka, uczennica klasy 7c została laureatką II miejsca w konkursie matematycznym Ergo organizowanym pod patronatem Wydziału Matematyki i Nauk Informatycznych Politechniki Warszawskiej. W finale, który odbył się 17 maja, uczennica wygłosiła referat pod tytułem "Fraktale - ładna geometria".

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Kangur Matematyczny

• W tegorocznym konkursie Kangur wyróżnienie otrzymali:

w kategorii Maluch: Aleksander Piwnicki kl. 3

w kategorii Kadet: Filip Cyliński kl. 7

Łukasz Okoński kl. 8

Jakub Kokorzycki kl. 8

Gratulujemy.

• Mistrzostwa Dzielnicy w LA

• W dniu dzisiejszym reprezentacja naszej szkoły przywiozła worek medali z indywidualnych Mistrzostw Dzielnicy Ochota w LA. Medale dla naszej szkoły zdobyli:
          ZŁOTO
          Pchnięcie kulą - Julian Dąbrowski
          Sztafeta 4x100m - F.Roczniewski, K.Kij, K.Wójcicki, M. Nalazek
          Bieg na 100m - Franek Roczniewski
          Skok w dal - Karol Brzeziński
          Bieg na 1000m - Julia Zjawińska
          Bieg na 100m - Klaudia Niedźwiedź
          SREBRO
          Pchnięcie kulą - Bartosz Tymiński
          Bieg na 1000m - Wojtek Zając
          Bieg na 100m - Krzysztof Wójcicki
          Bieg na 300m - Dawid Kołodziej
          Bieg na 100m - Oliwia Łojek
          Sztafeta 4x100m - Julia Zjawińska, Helena Adrjan, Oliwia Łojek, Klaudia Niedźwiedź
          BRĄZ
          Pchnięcie kulą - Eryk Kania
          Bieg na 100m – Krystian Kij
          Bieg na 300m – Lech Hamerla
          Bieg na 300m – Nadia Danaj
        • Srebro w zawodach pływackich

• 29 marca odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w pływaniu. Wielkie gratulacje dla naszych uczniów, którzy zdobyli wicemistrzostwo w kategorii Młodzież.

Na zdjęciu od lewej: Kuba Bandzerewicz, Wojtek Zając, Leszek Hamerla, Daniil Rabtsevich, Maks Kapuza, Franek Piasecki.

• Laureatki konkursu recytatorskiego

• Nasi uczniowie zostali laureatami Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego "Odpowiednie Dać Obce Słowo", który został zorganizowany przez Wydział Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy oraz XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja.

W kategorii język hiszpański laureatką została Zuzanna Kijo z klasy 8b

W kategorii język rosyjski i ukraiński laureatką została Anastasiia Stepanova z klasy 7e

Serdecznie gratulujemy!

• Złoto w LV Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży

• Wielkie Brawa 👏🏀🔥💪 dla naszych uczniów, którzy przez ostatni tydzień rywalizowali w LV Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce kategoria "Młodzież". Zostali Mistrzami Warszawy broniąc tytułu sprzed dwóch lat zdobytego w kategorii "Dzieci".

🏀🥇🏆🥇🏆🥇🏀

W finale pokonaliśmy rywali z Ursusa i Pragi Południe.

W składzie zwycięskiej drużyny wystąpili:

Julek Dąbrowski, Franek Roczniewski, Franek Piasecki, Krystian Kij, Lech Hamerla, Leon Januszewski, Marcel Madaliński, Wojtek Zając, Konrad Miciński, Bartek Tymiński, Dawid Kołodziej, Antek Bogusławski.

Brawo chłopcy, brawo trener Łukasz Kopczyński

Gratulujemy!!!

• Nasze Złotka

• Dziewczynki z klasy 4s pod wodzą trenera Michała Nowosielskiego zdobyły złoty medal w Mistrzostwach Dzielnicy Ochota w dwa ognie. Serdecznie gratulujemy i życzym dalszych sukcesów!

• WARSZAWO MA...

• Uczniowie klasy 7b Marta Kulpa i Maciej Stawarski zostali wyróżnieni w konkursie recytatorskim VI edycji Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego "WARSZAWO MA..." organizowanego przez Urząd Dzielnicy Ochota oraz Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota" ponownie pod honorowym patronatem Muzeum Powstania Warszawskiego.

Nasi uczniowie wzięli udział w nastrojowym i poruszającym koncercie laureatów. Gratulujemy!

• Mistrzowie Ochoty w badmintonie

• Miło nam poinformować, że nasza szkoła wzięła udział w Mistrzostwach Dzielnicy w badmintonie w kategorii młodzież. Po niesamowitych pojedynkach Antka Bogusławskiego i Franka Roczniewskiego zostaliśmy Mistrzami Ochoty. Teraz czeka nas Warszawska Olimpiada Młodzieży. Brawa dla naszych uczniów.