• Z ŻYCIA ŚWIETLICY- galeria

•  10.04.2018r. odbył się w naszej szkole I Ochocki Festiwal Piosenki Świetlicowej, w którym uczestniczyli przedstawiciele świetlic ze Szkół Podstawowych Nr 10, 23, 97, 61, 264, 175 i naszej.

Swoją obecnością zaszczycili nas Zastępca Burmistrza Dzielnicy Ochota Pan Krzysztof Kruk i Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania Pan Krzysztof Grochowski, który był fundatorem nagród przyznanym laureatom festiwalu.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 3c i 3e.

Pierwsze miejsce zdobyła Karolina Kowalska z SP nr 10.
          Drugie miejsce przypadło dzieciom z SP nr 23.
          Trzecie miejsce zajęła SP nr 61.
          Festiwal przygotowali wychowawcy i kierownik świetlicy naszej szkoły.
          Poniżej fotorelacja z festiwalu.

23 stycznia 2017 roku odbył się na naszej świetlicy Konkurs Kolęd i Pastorałek.Udział wzięli uczniowie klas III.Pięknie zaśpiewane utwory zostały ocenione przez jury, które wybrało zwycięzców.Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie za rok

Zajęcia plastyczne 3a

Wiosenne pszczółki

Na świetlicy z 3c

Jak spędza wolny czas klasa 3 na świetlicy? Odrabia pracę domową, gra w gry plaszowe ( teraz głównie w "Zakazaną wyspę":),tworzy prace plastyczne ale najważniejsze że wspaniale i miło spędza czas razem na wspólnej zabawie.

Jak minęła zima na świetlicy w klasie 1? Oczywiście głównie na zabawie:) ale był też czas na zajęcia plastyczne,na gry planszowe i zabawy na świeżym powietrzu.Zapraszamy do objerzenia naszych wspomnień zimowych.

Zabawy integracyjne klasy 3a

Zabawy integracyjne w kole

Fotorelacja z imprezy świetlicowej z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Serdecznie dziękujemy Babciom i Dziadkom za liczne przybycie, a wnukom za  profesjonalne przygotowanie się do ról :)

Fotorelacja z imprezy Andrzejkowej. Było klimatycznie, magicznie i ekscytująco :)

Dnia 24.12.2016 odbyły się w świetlicy Warsztaty Rodzinne zdobienia przedmiotów techniką decoupage. Bardzo dziękuję wszystkim za przybycie i zaangażowanie. Prace wyszły przepiękne :)

Większość przedmiotów zostanie wystawiona na Kiermaszu Świątecznym. Zapraszamy do nabycia.

Zabawy klas 1 z chustą klanza

Pierwszy śnieg

Zajęcia dodatkowe z klasą 2e : Łamigłówki mądrej główki.

Zajęcia "jesienne dynie- innym sposobem"

Gdy na dworze pogoda nie sprzyja- rozgrywki meczowe trwają na korytarzu.

Parasolki

" Kolorowe parasolki klasy 3s"

Trening twórczego myślenia z klasą 3b

Jesień idzie a więc prace plastyczne uczniów klas 1 przebywających na świetlicy też są związane z nadchodzącą porą roku.Zapraszamy do obejrzenia naszych dzieł sztuki:)

Jak spędza czas na świetlicy klasa 3c?  Dużo zabawy,dużo zajęć plastycznych origami ale jest też czas na odrabianie pracy domowej:)

Klasa 1 a i 1s podczas  pobytu na świetlicy i w ramach integracji stworzyła wspólnie plakat "Bawimy się razem". Zapraszamy do obejrzenia efektów wspólnej zabawy.

Trochę naszych świetlicowych zajęć :)

aktywnie - kreatywnie

konstrukcje z bampów

planszowisko

jesienne stworki

Witamy pierwsze klasy!

Za nami pierwsze tygodnie naszych najmłodszych uczniów klas pierwszych na świetlicy. Wszystkie dzieci serdecznie witamy. Czas ten minął nam na wzajemnym zapoznaniu się,na poznaniu świetlicy,naszej sali,naszych zasad i regulaminu. Było też oczywiście duuuużo czasu na zabawę w sali oraz korzystając z bardzo ładnej pogody na placu zabaw. Staramy się  przed lekcjami i po lekcjach jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Za nami  już pierwsze zajęcia plastyczne ( wspominaliśmy wakacje oraz wykleiliśmy plasteliną śliczne jeżyki) oraz zajęcia " Kolorowe zabawy z chustą Klanza". Dużym zainteresowaniem  cieszył się tunel animacyjny:) Życzymy wszystkim uczniom aby ich czas spędzony na świetlicy był zawsze pełen zabawy i radości!!!!

Drodzy Rodzice!

serdecznie zapraszamy Was do obejrzenia naszej świetlicowej galerii. Będziemy ją często uaktualniać, dlatego odwiedzajcie naszą zakładkę i podpatrujcie swoje pociechy podczas różnorodnych zajęć w świetlicy.

pozdrawiamy serdecznie

Zespół Wychowawców Świetlicy

Wykorzystujemy ładną pogodę i nawet przed lekcjami, podczas pobytu na świetlicy, bawimy się na placu zabaw...klasa 2c i 2s

A tak 1a uczciła w świetlicy Święto Konstytucji 3go Maja. Dzieci wykonały piękny plakat!

Dnia 22.04.16 ( piatek) dzieci z klasy 1a przebywające na świetlicy obchodziły Dzień Ziemi.Zajęcia rozpoczęły się od wysłuchania wiersza G.Koby "Rzeczka",dowiedziały się dlaczego musimy pamiętać o naszej Ziemi oraz wspólnie wykonały plakat ekologiczny.

Każdemu uczniowi dziękuję za zaangażowanie i wspólną pracę:) wychowawczyni Kasia Wrzosek

Wiosenne zajęcia plastyczne na świetlicy

01.04.2016 w naszej szkole świetlica postanowiła wszystkich rozbawić i zachęcić do robienia kawałów z okazji dnia Prima Aprilis. W związku z tym Wasze koleżanki i koledzy z klas 2a, 2s, 3b i 3s przygotowały przedstawienie pt.:" Kłamał Milek razy kilka, okłamali i Milka"

Poniżej fotorelacja z imprezy:

Kolorowe powitanie wiosny

W świetlicy został zorganizowany konkurs plastyczny "Wielkanocna pisanka".Nagrodzone prace zostały wywieszone w galerii świetlicowej.Zapraszamy do oglądania.Organizator p.Bogumiła Midor

Świetlicowe przygotowania do Wielkanocy

Wycieczka do biblioteki - klasy 2