• BILETY NA MECZ LEGII DLA UCZESTNIKÓW ROWEROWEGO MAJA!
     • BILETY NA MECZ LEGII DLA UCZESTNIKÓW ROWEROWEGO MAJA!

      19.07.2018

      Wzorem roku ubiegłego jedną z nagród przygotowanych przez Fundację Legii  najaktywniejszych uczestników warszawskiego Rowerowego Maja jest możliwość bezpłatnego wejścia na mecz Legii Warszawa w okresie wakacyjnym (lipiec – wrzesień 2018).

      Każdy młody uczestnik, który brał udział w tegorocznej edycji akcji "Rowerowy Maj" i posiada w dzienniczku minimum 10 naklejek, jest uprawniony do jednorazowego odbioru biletu dla siebie oraz dorosłego opiekuna na dowolnie wybrany mecz rozgrywany w okresie wakacyjnym (lipiec – wrzesień) na stadionie Legii, w ramach rozgrywek Ekstraklasy 2018/2019.

       

      Jak odebrać darmowe bilety?

       

      W celu odbioru biletów, uczestnik powinien zgłosić się najpóźniej dwa dni przed meczem do kas biletowych lub Punktu Obsługi Kibica razem z dzienniczkiem z naklejkami oraz z danymi osobowymi: imieniem, nazwiskiem, nr PESEL. Sprzedaż biletów na nowy sezon rozpocznie się na około dwóch tygodni przed pierwszym meczem. Zachęcamy do śledzenia oficjalnej strony klubu legia.com, gdzie zostanie umieszczona informacja o rozpoczęciu sprzedaży oraz oficjalny terminarz rozgrywek. Bilety będzie można odbierać po rozpoczęciu sprzedaży na dany mecz.

       

      Liczba miejsc na każde spotkanie jest ograniczona i wynosi 50 podwójnych wejściówek na trybunę rodzinną. Decyduje kolejność zgłoszeń.

       

      Bilety mogą Państwo wymieniać w:

      - Punkcie Obsługi Klienta przy ul. Łazienkowskiej 3

      pon. - pt.: 11:00-19:00;

      sob.: 10:00 -17:00;

      nd.: 10:00-16:00;

      - na wyspie Legii w M1 Marki przy ul. Józefa Piłsudskiego 1

      pon. – nd.: 11:00-20:00;

       

      Serdecznie zapraszamy i życzymy wielu pozytywnych emocji przy Ł3!

      Koordynatorzy Rowerowego Maja Warszawa

      Marcin Górecki i Edyta Mantorska