• Mistrzowie Polski !!!

• Z nieskrywaną radością informujemy o ogromnym sukcesie naszych koszykarzy. Chłopcy z klas 8c i 8d zostali Mistrzami Polski, zdobywając pierwsze miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkonej w koszykówce. Do najlepszej piątki Igrzysk zostali wybrani Franek Piasecki oraz Mati Niewęgłowski a MVP turnieju został Benjamin Obem. Dodatkowo Maciek Skowronek otrzymał nagrodę MVP Drużyny. Wielkie Gratulacje i ogromne brawa dla młodych sportowców oraz trenerów: Krzysztofa Szemiety i Tomasza Fodera.

• Laureat Konkursu Historycznego

• Filip Cyliński z klasy 8b uzyskał tytuł laureata w XXVII Ogólnopolskim Konkursie Historycznym im. majora Marka Gajewskiego. Serdecznie gratulujemy!

• Kolejne sukcesy sportowe

• Koszykóka koszykówką, ale przeskoczyć swój wzrost to mega wyczyn.

Franio mistrzem Warszawy w skoku w wzyż

Krzyś wicemistrzem Warszawy w biegu na 100m.

5 miejsce w sztafecie 4x100m.

Warszawska Olimpiada Młodzieży to impreza dla najlepszych lekkoatletów w Warszawie. Z każdej dzielnicy tylko 3 najlepsze osoby awansują do finałów Warszawy i jedna sztafeta.

Gratulujemy całej drużynie i trenerowi Foderowi.

• Laureatki konkursu matematycznego

• Gratulacje dla Otylki Mireckiej, która została laureatką II miejsca oraz dla Anii Pondo, która otrzymała wyróżnienie w konkursie matematycznym ERGO.

Brawo dziewczynki ❤

• I miejsce w koszykówce chłopców WOM

• Reprezentacja naszej szkoły, wraz z trenerem Krzysztofem Szemietą, zdobyła złoty medal w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce chłopców. Gratulujemy !!!

• Dwa ognie

• ZŁOTE 🥇 dziewczyny z 4S 🏆 Wygrały mistrzostwa ochoty w dwa ognie 🏐

• Sukces Marcela na OMJ

• Marcel Żywarski z klasy 8c odniósł ogromny sukces zdobywając tytuł finalisty Olimpiady Matematycznej Juniorów.

OMJ to ogólnopolskie zawody matematyczne o wysokim standardzie merytorycznym dla uczniów szkół podstawowych.

Marcel zdobywając tytuł finalisty jest zwolniony z egzaminu ósmoklasisty z matematyki i ma zapewnione miejsce w dowolnym liceum.

Marcelu, jesteśmy z Ciebie dumni!!!

Serdecznie gratulujemy!!!

• Zawody pływackie

• Nasza Szkola wczoraj brala udzial w Mistrzostwach Dzielnicy w plywaniu kategoria dzieci. Obie reprezentacje naszej szkoly dziewczat i chłopców uplasowaly sie na podium zajmujac II miejsca w zawodach.

• Dziewczęta najlepsze

• Dominacja naszej szkoły w koszykówce dziewcząt. W meczu o pierwsze miejsce na dzielnicy wygrywamy 68:6. Najwięcej punktów dla naszej szkoły zdobyła Mila Dobrowolska (44). Teraz czekamy na mistrzostwa Warszawy. Brawo dziewczęta! Gratulacje dla trenera Macieja Kąkola.

• Podwójny sukces Otylii

• Z przyjemnością pragniemy poinformować, że nasza uczennica, Otylia Mirecka zajęła podwójne pierwsze miejsce w warszawskich konkursach "El Cuento de Navidad" oraz "Christmas Story". Podczas gali odebrała nagrody w siedzibie Szkoły Podstawowej Nr 234 w Warszawie. Gratulujemy!

• Badminton chłopców

• Gratulacje dla chłopców, Franka Piaseckiego i Maksa Kapuzy z klasy 8d, za zajęcie drugiego miejsca w Mistrzostwach Dzielnicy Ochota w badmintonie w kategorii Młodzież w ramach LVI Warszwskiej Olimpiady Młodzieży. Brawa dla chłopców i trenera Tomasza Fodera.

• I miejsce w piłce ręcznej chłopców

• Reprezentacja chłopców z klas 8 wywalczyła I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Ochota w piłkę ręczną.

Na zdjęciu od lewej w dolnym rzędzie: Alan Żelazny, Krystian Kij, Szymon Ożóg, Eryk Kania, Franek Piasecki

W górnym rzędzie: Maciek Skowronek, Maks Kapuza, Oliwier Kania, Franek Krzemiński, Krzyś Wójcicki, Benek Obem.

Gratulacje dla chłopców i terenera Tomasza Fodera.

Trzymamy teraz kciuki w dalszej rywalizacji w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży.

• WARSZAWO MA...

• Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VIII edycji Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego Warszawo Ma... organizowanego przez Urząd Dzielnicy Ochota oraz Młodzieżowy Dom Kultury Ochota pod honorowym patronatem Muzeum Powstania Warszawskiego.
          Ma on na celu poszerzenie wiedzy o Powstaniu Warszawskim oraz uczczenie pamięci tych, którzy tak wiele poświęcili dla Warszawy i naszego kraju.
          Spośród ponad 180 uczestników konkursu - w kategorii wokalnej, recytatorskiej, plastycznej i grafiki komputerowej - za recytację nagrodzono dwie uczennice Szkoły Podstawowej nr 152.
          Gratulujemy Aleksandrze Anioł z klasy 8b oraz Helenie Adrjan z klasy 8d.
          24 października laureaci kategorii wokalnej i recytatorskiej wystąpili w niezwykle pięknym, dojrzałym i wzruszającym koncercie finałowym, prezentując swoje nagrodzone utwory przed zaproszonymi gośćmi - Powstańcami, bohaterami tamtych dni oraz Kombatantami i Władzami Dzielnicy Ochota.
          Dzięki takim uczniom pamięć i ważność Powstania Warszawskiego w historii będzie wciąż żywa.
          Wielkie brawa dla laureatek!

• Biegi przełajowe

• Tydzień zaczęliśmy od nowych suksesów sportowych.

Rezrezentacja chłopców z klas 8c i 8d wywalczyła II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii "Młodzież" w Mistrzostwach Dzielnicy Ochota w ramach LVI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Na zdjeciu od lewej: Milan Matwiejczuk, Mati Niewęgłowski, Mati Kulik, Maciek Nalazek, Bruno Szczodroński, Alek Domański, Michał Jałocha, Bartek Kazimierski, Miłosz Jakubczak. Na środku Krystian Kij.

W induwidualnych biegach przełajowych II miejsce zajął Krzyś Wójcicki z klasy 8d.

Brawo chłopcy, gratulacje trenerzy!

• I miejsce BasketSzkoła 2.0

• Chłopcy z klasy 8c Mati Niewęgłowski, Piotrek Gałązka, Benjamin Obem i Franek Krzemiński zajęli I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Szkół w koszykówce 3x3 BasketSzkoła 2.0. Gratulacje dla chłopców i trenera Krzysztofa Szemiety 🏆

• I miejsce w piłce ręcznej dziewcząt

• Wielkie brawa dla naszych dziewczynek z 5s, które zajęły pierwsze miejsce i zostały mistrzyniami Ochoty w piłce ręcznej! 🤾‍♀️ 🥇 🏆
          W związku z czym będą nas reprezentowały w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży
          Powodzenia w dalszej rywalizacji!
        • III miejsce dziewcząt

• Dziewczęta z klasy 8c i 8d wywalczyły III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Ochota w piłce nożnej. Gratulujemy.

• II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Ochota w piłce nożnej

• Chłopcy z klasy 8d i 7a zajęli II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Ochota w piłce nożnej.