• Rekrutacja do klas pierwszych - zapraszamy!

18.02.2021

Ze względu na sytuację epidemiologiczną proponujemy Rodzicom wraz z Dziećmi wirtualny dzień otwarty. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu o naszej szkole.

W roku szkolnym 2021/2022 planujemy utworzenie 3 oddziałów klas pierwszych (w tym klasy usportowionej) oraz oddziału przygotowawczego dla uczniów klas 1-3 powracających z zagranicy.

Od klasy 4. nasza szkoła prowadzi oddziały sportowe w dwóch profilach: piłka ręczna dziewcząt i koszykówka chłopców. Rodziców dzieci zainteresowanych uprawianiem tych dyscyplin prosimy o złożenie wraz z dokumentacja rekrutacyjną wniosku o przyjęcie ucznia do klasy usportowionej.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną, na ten moment, nie mamy możliwości przeprowadzania testów sprawności fizycznej, o zmianach będziemy Państwa informowali indywidualnie.

Zapisy w systemie rekrutacji rozpoczynają się 02 marca 2021 roku i kończą się 18 marca 2021 roku.

Dokumentację w wersji papierowej należy złożyć w szkole pierwszego wyboru do godz. 16.00 19 marca 2021 roku.

Adres do logowania: http://edukacja.warszawa.pl.