MENU

COMENIUS

Październik 2011

 

 Październik 2011 -   Październik obfitował w różne wydarzenia związane z realizacją projektu Comenius.

              Przez pierwszą połowę miesiąca uczniowie uczestniczyli w próbach przedstawienia przygotowywanego na 14 października, który w naszej szkole został nazwany Europejskim Dniem Edukacji. Tego dnia odwiedzili nas goście z partnerskich szkół z  Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoch, Bułgarii i Słowacji. Przedstawienie „Unusual travel” swoją treścią nawiązywało do motywów często kojarzących się nam z wyżej wymienionymi państwami.

              Po przedstawieniu goście zostali oprowadzeni po szkole przez delegacje uczniów, którzy pełnili rolę przewodników. Dzień w naszej szkole został zakończony słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez naszych uczniów.

             13 października nasi goście wraz z naszymi uczniami i nauczycielami uczestniczyli w wycieczce po Warszawie, a 15 października zwiedzali Kraków i Wieliczkę.

             Wyjeżdżając dziękowali za miłe i pełne pozytywnych wrażeń chwile spędzone w naszym kraju. Podziękowania skierowane są do Dyrekcji Szkoły, nauczycieli i wszystkich uczniów, którzy włączyli się do uświetnienia pobytu w Polsce naszych zagranicznych partnerów.

             Druga połowa miesiąca to realizacja zadania na październik – przygotowanie plakatu, który ukazuje symbole narodowe partnerskich państw. Zwycięską klasą okazała się I A gimnazjum, która wykonała najlepszy plakat  i udało się jej dokończyć pracę w wyznaczonym terminie.

            Drugie miejsce zajęła klasa I B gimnazjum. Gratulujemy zwycięzcom!

 

                                  

 

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 152 im. Marii Dąbrowskiej w Warszawie
    02-398 Warszawa
    ul. Powstańców Wielkopolskich 4
  • 22 822 66 08
    22 659 13 81

    fax: 22 824 51 34

Galeria zdjęć

webmaster @katarzyna paciorek

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane